Additional information
| UPC | 843068151525 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 151525 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
Original price was: $3,499.00.$3,399.00Current price is: $3,399.00.
PROOF RESEARCH ELEVATION MTR 308WIN MDNGT 16″
2 in stock
| UPC | 843068151525 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 151525 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.