Additional information
| UPC | 840290529160 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-15041-01 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
TIKKA T3XLT RGHTCH EMBR 7PRC LH
Original price was: $1,489.00.$1,389.00Current price is: $1,389.00.
PROOF RESEARCH ELEVATION MTR 308WIN MDNGT 16"
Original price was: $3,499.00.$3,399.00Current price is: $3,399.00.
Original price was: $1,098.99.$998.99Current price is: $998.99.
CHRISTENSEN ARMS EVOKE HNTR 30-06 BLK/GRN 22″
2 in stock
| UPC | 840290529160 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-15041-01 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.