Additional information
| UPC | 747115463954 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VC4065PPR4T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
WEATHERBY VANGUARD WTHRGRD 308WIN SS #
Original price was: $849.00.$648.00Current price is: $648.00.
Original price was: $849.00.$648.00Current price is: $648.00.
WEATHERBY VANGUARD WTHRGRD 6.5PRC SS #
36 in stock
| UPC | 747115463954 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VC4065PPR4T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.