Additional information
| UPC | 747115463930 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VC40306SR2T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
WEATHERBY VANGUARD WTHRGRD 300WIN SS #
Original price was: $849.00.$648.00Current price is: $648.00.
WEATHERBY VANGUARD WTHRGRD 308WIN SS #
Original price was: $849.00.$648.00Current price is: $648.00.
Original price was: $849.00.$648.00Current price is: $648.00.
WEATHERBY VANGUARD WTHRGRD 30-06 SS 22″#
65 in stock
| UPC | 747115463930 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VC40306SR2T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.