Additional information
| UPC | 747115463916 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VC40270NR4T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | .270 Winchester |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
WEATHERBY VANGUARD WTHRGRD 25-06 SS 22"#
Original price was: $849.00.$731.00Current price is: $731.00.
WEATHERBY VANGUARD WTHRGRD 300WIN SS #
Original price was: $849.00.$648.00Current price is: $648.00.
Original price was: $849.00.$648.00Current price is: $648.00.
WEATHERBY VANGUARD WTHRGRD 270WIN SS #
59 in stock
| UPC | 747115463916 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VC40270NR4T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | .270 Winchester |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.